My Picaflor

Velice nás těší, že jste se dostali na naše webové stránky, ve kterých Vám chceme nabídnout úžasné produkty a trochu atmosféry peruánských And a života, který se tam žije. 

Najdete zde dovážené peruánské produkty z alpačí či ovčí vlny:

 

 

příbytky v Andách
Nákupem produktů s označením handmade podporujete obyvatele v andských komunitách

 

Díky šikovnosti artesanías je možné nechat si vyrobit na zakázku jakékoli tkané zboží v jakémkoli rozsahu. Designy se lze buď inspirovat na našich stránkách  a zbytek ponechat na artesanías nebo nám můžete zaslat své návrhy, které bychom tkalcům předali. Navrhnout si můžete jakékoli tkané oděvy, které se hodí k vám či jakékoli doplňky, které by vhodně doladily vaše interiéry. Kombinace dřeva s tkanými ubrusy či prostíráními vytváří až neuvěřitelně domácí a útulnou atmosféru. Vylaďte si svůj hotelový interiér a nechte si vyrobit přehozy přes postel nebo své jednobarevné pohovky a gauče rozveselte barevnými polštářky různých vzorů a barev. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.

 

Při zakázkové výrobě či doobjednávání zboží je nutné myslet na načasování, neboť výroba může trvat až několik měsíců, což ale záleží na mnoha okolnostech. Jednou takovou okolností je počasí. Artesanías žijí totiž vysoko a daleko v horách, kam vedou jen jednoduché cesty, které jsou v období dešťů (prosinec - březen) neprůjezdné. Berme v potaz, že vlna neporoste rychleji, že ruční spřádání zabere klidně i měsíc a samotné tkaní také není hotové za pár dní. Navzdory tomu ale získáte originál, který má srdce a který nikde jinde nenajdete!

 

Pokud jste rádi originální a zároveň si potrpíte na kvalitu, jsou námi dovážené produkty to pravé pro vás!